Kategórie online tréningov na doma

Sexi zadok a nohy

Získajte sexy zadok a pevné nohy s našim online videotréningom špeciálne pre ženy. Naše tréningové videá vám poskytnú efektívne cviky a inštrukcie, ktoré vám pomôžu formovať vaše telo a získať žiadané výsledky z pohodlia Vášho domova.

Exclusive full body

Vychutnajte si exkluzívny full body online video tréning priamo z pohodlia vášho domova. S naším cvičením s vlastnou váhou získate kompletný tréning celého tela a dosiahnete skvelú fyzickú kondíciu bez potreby špeciálneho vybavenia.

cvičenie na doma

Namakaný a silný stred tela

Namakaný a silný stred tela je efektívny tréning na doma, ktorý sa zameriava na posilnenie strednej časti tela. S jeho inovatívnymi cvičebnými postupmi a jednoduchými cvikmi si vytvoríte pevné a stabilné centrum svojho tela bez potreby špeciálnych pomôcok.

Začiatočník

Náš tréning pre začiatočníkov je špeciálne navrhnutý pre tých, ktorí začínajú svoju cestu k aktívnemu a zdravému životnému štýlu. Začnite svoju fitness cestu s nami a objavte radostné a efektívne tréningy, ktoré prinesú pozitívne zmeny do vášho života. Exkluzívne

fyzio

Fyzioterapia je prostriedkom, ako využiť svoj potenciál. Je to práca na sebe, cesta k efektívnosti a možnosti vyhnúť sa pohybovým obmedzeniam či zraneniam. Na potreby našich klientov sa pozeráme komplexne a multidisciplinárne. 

cvičenie na doma

Poď do formy s expanderom

“Poď do formy s expanderom” je domáci tréningový program, ktorý využíva expandery na posilnenie a formovanie tela. Online tréningy s profesionálnymi trénermi vám umožňujú cvičiť pohodlne z domu a dosiahnuť lepšiu kondíciu a svalovú silu.